Yılmazlar Evden Eve Nakliyat Bize Ulaşın Tel: 0532 131 46 60

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Taşınacak eşya ücretsiz olarak hizmet veren firmamız Yılmazlar’ ın ekspertizleri tarafından tespit edilir.

Bu tespitteki amaç; eşyanızı alabilecek aracın, eleman sayısını ve ambalaj-paketleme için gerekli olan malzemenin belirlenmesidir.

Müşteri ile YILMAZLAR Evden Nakliyat Eve arasındaki iletişim daha sağlıklı ve daha akıcı olması için taşıma günü Yılmazlar Nakliyat bir formen gönderir. Evden eve nakliyat müşterinin direkt olarak bu formen ile muhatap olacağını unutmayınız.

Evden Eve Nakliyat Firmaları

1. Taşınma sırasında doğabilecek hasarlara karşı eşyalar sigortalanmaktadır.

2. Sigorta poliçesi taşıma günü formen tarafından müşteriye teslim edilir.

3. Hasarın teminatı konusunda müşteri Alibaba Nakliyat ile değil direkt olarak sigorta şirketi ile muhattaptır.

4. Mutfak eşyaları ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve balonlu naylon ile paketlenir.

5. Paketleme gözetimli ve titiz yapılır.

6. Ağır eşyalar özel elemanlar ile taşınır.

7. Her paket alındığı oda ismi ile numaralanır yeni yerinde açıldığında bu numaralandırmaya dikkat edilir.

8. Evden eve nakliyat talebiniz bize telefonla, e-maille veya iletişim formumuzla bize ulaşmasıyla Alibaba Nakliyat eksperi evinizi sizin istediğiniz saat ve zamanda ziyarete gelir.

9. Alibaba Nakliyat talebinize uygun planlama koordinasyon ve eşyalarınızın hassasiyetine göre taşıyabilecek büyüklükte araç planlaması sağlar.

10. Eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi, eşyalarınızın hassasiyetine kaç elemanın geleceği ve eşyanızın sigorta değeri gibi çalışmaları tespit edici planlama yapılır.

11. Eşyanın gideceği yeni yeride ziyaret edip sonradan olabilecek riskleri en asgariye indirir.

12.Tüm bu çalışmalar yapıldıktan soma Evden Eve Taşımacılık ekspertizi sizin isteklerinizi de göz önünde bulundurarak size yazılı bir teklif sunar.

(Bu yazılı teklif aynı zamanda sözleşme yerine geçer).

13. Taşınma tarihiniz sizinle beraber kararlaştırıp kayıt altına alınır.


Etiketler: evden eve nakliyat, eve nakliyat, evden eve nakliyatci, istanbyl evden eve nakliye, istanbul evden eve nakliyat, yılmazlar evden eve nakliyat, yılmazlar evden eve nakliye, yılmazlar evden eve nakliye istanbul, istanbul yılmazlar evden eve nakliyat, yılmazlar evden eve nakliyat


Takipte Kal