Yılmazlar Evden Eve Nakliyat Bize Ulaşın Tel: 0532 131 46 60

EVDEN EVE NAKLİYAT

İSTANBUL YILMAZLAR EVDEN EVE NAKLİYAT 

Evden eve nakliyat hizmeti pek çok alanda istek, talep ve kriterlerinizi karşılar. Evden Eve Nakliyat Hizmetini sadece şehir içi değil şehirler arası taşımacılık sayesinde Türkiye'nin pek çok ilinde hizmet verir. Yüksek kalite, doğru ekip ve ekipmanlar ile hizmet ve zamanında teslim politikası sayesinde pek çok müşteri tarafından tercih edilen firmalar arsında yer alır. Paketleme ve taşıma işlemleriniz doğru ekip ve ekipmanlar, yüksek hassasiyet ve kontrol noktasından geçerek gerçekleştirilir. Evden eve nakliyat işlemi genel olarak İstanbul gibi büyük, metropol şehirlerde yoğun olarak talep edilir. Uzman ekip ve deneyimli kadrosuyla ekipler sorunlarınıza ve sorularınıza en doğru ve uygun cevaplarla hizmet vermektedir.

Yılmazlar Evden Eve Nakliyat sözleşme veya sigorta imkanı sunar. Eşyaların güvenliği garanti altına alınmış olur. Taşınma ve paketleme sırasında ekibimiz çalışırken meydana gelen tüm zararlar müşteriye hiçbir mağduriyet yaratmadan şirketimiz tarafından karşılanır.

İlk etapta taşınacak olan evin yeri incelenmekte ve hangi eşyaların nasıl yükleneceğine dair bir plan oluşturulmaktadır.

Araç ve personel sayısı belirlenir ve işlemler başlatılır.

 Uzman ekiplerimiz ve profesyonel kadromuz ile kolileme ve araçlara yükleme işlemi gerçekleştirilir.

 Evden eve nakliyatta en uygun ve en hızlı şekilde eşyaların yeni yerine transfer edilmesi amaçlanır. Bu doğrultuda İstanbul Yılmazlar Evden Eve Nakliyat hem kalitesiyle hem de uzman ekipleriyle her zaman sizlere yardımcı olacaktır. Dilerseniz evden eve nakliyatta deneyimli firma ile hızlıca görüşebilir ve hizmet alabilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

·                     Mutfak eşyaları ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve balonlu naylon ile paketlenir.

·                     Paketleme, gözetimli ve titiz yapılır.

·                     Ağır eşyalar özel personeller ile taşınır.

·                     Her paket alındığı oda ismi ile numaralanır yeni yerinde açıldığında bu numaralandırmaya dikkat edilir.

Evden eve nakliyat talebinizi bize telefonla, e-maille veya iletişim formumuzla bize ulaşmasıyla İstanbul Yılmazlar Evden Eve Nakliyat eksperi evinizi sizin istediğiniz saat ve zamanda ziyarete gelir.

İstanbul Yılmazlar Evden Eve Nakliyat talebinize uygun planlama koordinasyon ve eşyalarınızın hassasiyetine göre taşıyabilecek büyüklükte araç planlaması sağlar.

Eşyalarınızın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi, kaç personelin geleceği ve eşyanızın sigorta değeri gibi çalışmaları tespit edici planlama yapılır.

Eşyanın gideceği yeni yeri de ziyaret edip sonradan olabilecek riskleri en asgariye indirir.

Tüm bu çalışmalar yapıldıktan sonra Evden Eve Taşımacılık ekspertizi sizin isteklerinizi de göz önünde bulundurarak size yazılı bir teklif sunar.

(Bu yazılı teklif aynı zamanda sözleşme yerine geçer).

Taşınma tarihiniz sizinle beraber kararlaştırıp kayıt altına alınır.

 

 

Amacımız; Yüzü gülen müşterilerimizin sayısını arttırmak.


Etiketler: evden eve nakliyat, eve nakliyat, evden eve nakliyatci, istanbyl evden eve nakliye, istanbul evden eve nakliyat, yılmazlar evden eve nakliyat, yılmazlar evden eve nakliye, yılmazlar evden eve nakliye istanbul, istanbul yılmazlar evden eve nakliyat, yılmazlar evden eve nakliyat


Takipte Kal