Şehirler Arası Yılmazlar Evden Eve Nakliyat Bize Ulaşın Tel: 0532 131 46 60

Şehirler Arası Taşımacılık

Şehirler Arası Taşımacılık Şirketimiz Yılmazlar Nakliyat gerek fiyatları ile ev-ofis ve sanat eseri taşıma hizmetinde sizlere en ideal ve korunaklı Şehirler Arası Taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

En çok tercih edilen Şehirlerarası firması olarak hacimde büyük fiyatta küçük Taşımacılık firmasıdır.

Yılmazlar Nakliyat İstanbul Şehirler arası taşıma, müşterilere aracınızdan eşyaları taşımanıza yardımcı olacak arabalar ve ekibiyle, yatak örtüleri, depo kutuları, kabarcık sargısı, ambalaj bandı ve diğer birçok ögeyi sizin yerinize saklamanız için sağlayabilir.


Şehirler Arası Taşımacılık İçin Gerekli Belgeler

Şehirler Arası Taşıma Esnasında; Eşyalarınız sel, çalınma, yangın ve her türlü afet için sigortalanır.
Eşya taşımacılığı işi amatör kişilere ve firmalara yaptırılmayacak kadar dikkatli ve hassasiyet gerektiren bir sanattır.

Taşımacılık tarihinden birgün öncesinden ön paketleme yapılarak daha korunaklı ve hasarı %0 indirerek taşınma sağlanmaktadır.

Bu bildiriden sonra eşyanızı uygun araç, ekip ve ekipman yollayarak eşyalarınızı V.İ.P (kişiye özel) araçlarımızda muhafaza edilir.

İstediğiniz zaman almak istediğiniz eşyalarınızı kolaylıkla çıkartabilir ve düzenleme imkanına sahip konteynırlara yerleştirilir.


Herhangi bir sorunuz olursa bize bir telefon açın veya bize bir e-posta bırakın.

Etiketler: şehirler arası taşımacılık, istanbul şehirler arası taşımacılık, şehirler arası taşımacılık, istanbul şehirler arası taşımacılık, şehirler arası taşımacılık istanbul

Takipte Kal