Hakkımızda

YILMAZLAR EVDEN EVE NAKLİYAT

 

İstanbul Yılmazlar Evden Eve Nakliyat Şirketimiz kurumsal yapısı ile;

Evden eve nakliyat, fabrika taşıma, ofis taşımacılığı, asansörlü nakliyat, şehirler arası evden eve nakliyat, sigortalı evden taşımacılık, fuar taşımacılığı ve uluslararası nakliyat hizmetlerinde kurumsal yapıda hizmet sunar. İstanbul Yılmazlar Evden Eve Nakliyat ile kafanızda hiçbir soru işareti kalmadan hizmet alabilirsiniz. Şirketimiz büyük bir titizlikle ve güvenle hizmet vermektedir.

“Her taşıma kendi taşımamızdır!" düşüncesi ile hizmet veriyoruz. İstanbul Yılmazlar Evden Eve Nakliyat; Güçlü referansları, geniş müşteri portföyü ve tamamlamış olduğu tüm taşımaların verdiği güven ve güç ile yoluna devam etmektedir. Profesyonelliğimiz ve titiz çalışmamız ile bürodan büroya, ofis den ofise, evden eve nakliye işlerinizi siz değerli müşterilerimize sorun ve problem olmaktan çıkartıyoruz.

Geçmiş yılların firmamıza verdiği; birikim, tecrübe, taşımacılık konusunda uzmanlaşmış personellerimiz, geniş servis ağımız ve evden eve nakliyat işine göre özel olarak tasarlamış ve üretilmiş araç kasaları ve içleri ile sizlere zamanında ve kusursuz bir hizmet sunmak için çalışıyoruz.


2000 yılından bugüne kadar İstanbul Yılmazlar Evden Eve Nakliyat Şirketimiz, 2000 yılında Mustafa Karakuş tarafından kurulmuştur. İstanbul’un Avrupa yakasında tüm ilçe ve semtlerine hizmet vermekteyiz. İstanbul Yılmazlar Evden Eve Nakliyat, profesyonel ekibimiz ve uzman kadromuz ile İstanbul Nakliye firmaları arasında fark yaratmaktadır.

 

                                                                                                                                                                                                    KALİTE POLİTİKAMIZ

İstanbul Yılmazlar Evden Eve Nakliyat Firması olarak hedefimiz müşterilerin beklentilerini tespit ederek memnuniyeti sağlamak. Hizmetleri sürekli geliştirip, artırmayı, çalışanların ve hizmet alan müşterilerimizin güvenli ve huzurlu bir şekilde ilerlemesini sağlar.

MİSYONUMUZ

En iyi hizmeti sunmak ve müşterilerimize güven vermek için buradayız! Bunu, stratejimizi uygulayarak ve işimize önem vererek müşterilerimizi güven noktasında memnun eden rakipsiz bir hizmet sunarak yapıyoruz. Yüzü gülen müşterilerimiz, profesyonel ekip ve kadromuzla bir araya gelerek güçlerimizi birleştiriyoruz. Sürekli değişim ve gelişimi, yaşam biçimi haline getiren çalışanlarımızın; sonuca yönelik, proaktif ve katılımcı faaliyetleri ile müşteri memnuniyetini ve sadakatini sağlıyoruz.

 

VİZYONUMUZ

Verdiğimiz hizmetleri müşterilerimizle ve ortaklarımızla karşılıklı olarak sürdürüp büyümeyi gerçekleştirmek. Verdiğimiz hizmetleri son teknoloji ve süreç uygulamaları ile bu sektöre yeni hizmetler sunup lider konumda olabilmek. Süreç odaklı olarak kalite yönetim sistemini uygulamak.

En başarılı, saygın ve güvenilir nakliyat şirketi olmak.Evden eve nakliyat ve uluslararası nakliye sektöründe, müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmak...Takipte Kal